Проблем с комуникацията
#31 dedadra 01.01.2019 08:23
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

По принцип е така. Но като се залее форумът с коментари пълни с обиди се губи фокусът върху проблемите и промените, които искаме да се осъществят. А и не вярвам, колкото и "клиентът винаги да е прав" да означава, че админът трябва да бъде подлаган на непрекъснати обиди защо нещо не било по определен начин. Той не може да наблюдава непрекъснато всичко как се развива и къде има бъг. Затова трябва да му сигнализираме по цивилизован начин.
е малко ли пъти го направихме всички колеги тук?всеки с добро говореше,за тази версия,че не става,че не знам си още какви работи...колко въпроса останаха без отговор,а?например,за лични съобщения,за чатове,за това как един отбор(тания,този въпрос беше зададен от теб)има толкоз поредни загуби,как е възможно това,за нац.отбори има1е въпрос,защо съвпадат важните директни елиминации с финала за Купата на лигата и много дури,не ми се изброява всичко. само давам примери.е ,кажи ми ,след като си задал въпрос и виждаш отсреща мълчание,колко да търпиш?

#32 Chelsea London FC 01.01.2019 10:18
Chelsea London FC
308 Posts
Since 28.06.2013

е малко ли пъти го направихме всички колеги тук?всеки с добро говореше,за тази версия,че не става,че не знам си още какви работи...колко въпроса останаха без отговор,а?например,за лични съобщения,за чатове,за това как един отбор(тания,този въпрос беше зададен от теб)има толкоз поредни загуби,как е възможно това,за нац.отбори има1е въпрос,защо съвпадат важните директни елиминации с финала за Купата на лигата и много дури,не ми се изброява всичко. само давам примери.е ,кажи ми ,след като си задал въпрос и виждаш отсреща мълчание,колко да търпиш?
В очакване съм на отговор на тях. Но след тях се заля с безсмислени отговори по дискусиите. Аз вече взех да забравям какво искахме (добре, че ми напомни).
Може тези промени да изискват обмисляне на варианти и кой е най-добрият вариант за разпределяне във времето.
През новата година очаквам да има развитие и подобрение по играта. :)

#33 Чаворселона 01.01.2019 16:25
Чаворселона
1449 Posts
Since 07.04.2010

Честита нова година. Бъдете здрави, щастливи и малко по-смирени!
Сега по въпроса. Най-големия ни проблем е, че всеки критикува без да се огледа за собствените си слабости, но същевременно подскача като ощипана мома, когато бъде критикуван. Това се отнася за всички, включително и за админа. Когато те критикуваме г-н админ, го правим защото нещо не е наред. Например невъзможността да продаваме 34 годишни и плащането на двусезонни неустойки без да бъдем известени за тези нововъведения. Как да си изградим предстояща стратегия в тази стратегическа(по твои думи) игра. Как да приемем липсата на комуникация помежду ни? Нито на лично, нито под класирането, където можем да си говорим за теми като нац. отбор и прочие подобни теми! Как да развиваме стратегиите на нац. отбор, като мачовете им не могат да бъдат "контролирани"? И други изброени по-горе въпроси. Който обижда нека бъде блокиран, но който критикува (дори и по-остро), следва да му бъде отговорено. Надявам се, че думите ми ще бъдат чути и през новата година ще направим така, че играта да просперира!

#34 Corinthians 01.01.2019 19:32
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Моля да престанем с непрекъснатите нападки и груби обръщения към админа. Също да престане този безсмислен разговор кой какъв е и т.н. Нека да започнем да комуникираме и обсъждаме градивни неща по играта - какво желаем, какво трябва да се подобри и да водим нормален диалог по тези въпроси. Не сме малки деца.
От друга страна, Админът се е заел да направи нещо. Тези неща не ставам така - щракам с пръсти и готово. Винаги ще има грешки, от които да се учим. И не очаквайте той денонощно да мисли за вашите проблеми и играта. Празници са, няма да ви слугува тук.
Благодаря за вниманието и весело посрещане на Новата година!
Радвам се, че има трезво мислещи хора. За докладване на проблем би могло да се пише в обратна връзка. Целите и пътя по който ще се движи играта съм го споменал в една от темите във форума. Всеки 2ри се опитва да дава акъл и съвети, а аз опитвайки се да угаждам, ще се превърна в поръчков играч поради тази причина мога да се вслушам в съветите Ви, но мое право е да взема решение на къде да тръгне играта. Новата версия е 5 пъти по-удобна от страта, но Ви трябва да имате жертва. Ако Ви харесва играта подкрепете я и дайте съвет или идея, но не да натяквате постоянно как съм закопавал играта. На нападки във форума спирам да отговарям. Връзка с мен чрез Обратна връзка... за проблем с функционирането пак там... Честита Нова Година

#35 dedadra 02.01.2019 08:05
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

This post has been removed